HSMest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kõigile HSM fännidele.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Vanessa Anne Hudgens
Mis vahepeal juhtund on :D. Emptyby maolenmaarja Kolm Aug 11, 2010 10:22 pm

» Hinda eelmise signatuuri
Mis vahepeal juhtund on :D. Emptyby maolenmaarja Laup Aug 07, 2010 11:04 pm

» Ankeet mida täita!!!
Mis vahepeal juhtund on :D. Emptyby maolenmaarja Reede Aug 06, 2010 8:33 pm

» Tõlgime laulu
Mis vahepeal juhtund on :D. Emptyby -FeelAlive- Kolm Okt 21, 2009 10:46 pm

» Mis vahepeal juhtund on :D.
Mis vahepeal juhtund on :D. Emptyby stels Teis Okt 13, 2009 10:19 pm

» Mälestused ^^
Mis vahepeal juhtund on :D. Emptyby LiisuMuso Püh Okt 11, 2009 11:30 pm

» Paljupaljuasjuu ! :D
Mis vahepeal juhtund on :D. Emptyby LiisuMuso Laup Okt 10, 2009 4:10 pm

» CHAT, ikka see peab ka olema ju :'dd
Mis vahepeal juhtund on :D. Emptyby LiisuMuso Reede Okt 09, 2009 8:37 pm

» Do I Live In Dream? 2osa.
Mis vahepeal juhtund on :D. Emptyby LiisuMuso Teis Sept 22, 2009 11:52 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(20) oli siin foorumil Esm Sept 25, 2023 3:14 am

 

 Mis vahepeal juhtund on :D.

Go down 
AutorTeade
stels
Admin
stels


Postituste arv : 159
Join date : 15/08/2009
Age : 26

Mis vahepeal juhtund on :D. Empty
PostitaminePealkiri: Mis vahepeal juhtund on :D.   Mis vahepeal juhtund on :D. EmptyTeis Okt 13, 2009 10:19 pm

PRoovin kõik ära kirjutada mis meeld tuleb ja pole mingi 5aasta kirjutand nhh. Et siis õpside päev oli vahepeal. Meie ''klassijussi'' ette visati mingi paber, tüüp karjus mida vittu kes selle siia viskas? Mingi räägiti meile pärast, täiega irnusime kõik seal. Lota õpsil oli iga vahetund uus nimi mingi wtf ta pole marko ju. Lõpuks oli ikka marko Very Happy. Kristi sebis toda tüüi. Mingi kadriga sitaks rääkisid nagu midaaveel. Itsitasin ja kõditasid üksteist ja mida veel nad kõike seal ei teinud. Esimene tunnipool mõõtsime mingit kaarti. Teinepool karjusime maade pealinnu. Õps tõmbles seal kaadri ees. Sander teadis kõike nagu midaasja. Õps küsis talt oled tuupr w? Sann mingi ei. Kõik ülejäänud klassis Ta on tuupur ta on. Inka õps oli mingi paks kes ei osanud üldse ingliskeelt. Kunti õps oli mingi täieti karm nhh. Ja ülla-ülla poole tunni pealt hüppas meie päris kunsta õps ka kugilt välja Suspect . Kõik nagu mida sa siin teed? Pärast seda läksime seiklusparki kklassiga. Kristi ja Kadri istusid kohe taha nu ma läksin ka sinna, Sander ja Marko trügisid taha. Mingi midaveel. Sander istus minu kõrvale. Üldse ei meeldinud see. Aga taga oli mingi hea. Andra istus ka poiste ärast tahapoole ja jagas süüa neile. (Andrale meeldib Marko). Tagasitulles ei saand Allu midagi räägid... tüüp sitaks solvus ja vaatas taha koguaeg et äkki saab ikka räägida irww. Mingi rääkisime Gretat taga seal. Midagi sellist et tema ja tema vend alasti vms. Ja edasi võite ise mõelda wink . Mingi käsime otepääl Mardi ja Sandriga poes. Konsumis muideks. Sann ostis tic-tacl (vms) ja muud staffi veel. Mart helistas emale ja küsis kas ma võin mingi 12.50 ära raisata irww midaveel Very Happy . Bussis jagas sann neid komme ja siis kui söödus toppis selle paki püksi mulle. Ta sai selle pakiga vatu pead. Sitaks l'gastasime seal. Toolide all oli mingi 4pudelit vähemalt. Pinkide vahel igast pabereid . Õps läks kohe kooli parklas bussist välja ja sõitis minema. Tore on, poisid oleksid koristama pidanud jääma :::DD . Nohh ja siis mingi eelmine nädal suri Marko isa ära :(. Kõik pidid 17.20kr tooma, sest Sandri ema pani lehte kuulutuse. Ja siis mina ja Reelika oleme bestid eilsest ja kotti sai sodida ja käsi ja pabereid. Meie aika õps on sitaks kuri . Aint karjub ja siis ei pea enda lubadusi. Krtt. Prantsa õps on hea, homme tuleb töö ja tegi meile selgeks selle sama töö pealt mis me homme saame. Mingi vähehea. Eta tunnis millalgi mängisime pinaliga kuuma kartulit, koguaeg kui õps minema läks viskasime pinalit Very Happy. Siim tunniajal sodis paberit õps võttis kätte ja luges ette I love you Very Happy. Mingi terve klass naeris .
MA nüüd etat tegema. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://selenagomezestonia.forum.co.ee
 
Mis vahepeal juhtund on :D.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
HSMest :: Blogid :: Stelsi bloogii.-
Hüppa: